דף הבית >> תוכן שיווקי

טיפים שכדאי לדעת:


בדף זה  נוכל לעזור לכם לגלות את עולם האטרקציות  עולם שכולו מלא בגיוונים שינויים וחידושים
כמובן שלכל שאלה תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו נכוון אתכם צעד אחד צעד בבחירת האירוע שלכם
ראשית  צריך לעבוד  לפי תקציב קבוע מראש ובכדי לא לחרוג ממנו רצוי לרשום את כל הצעות הספקים ומחיר שאתם מקבלים
בכדי לעשות השוואה ברורה וסדר, מגוון האטרקציות לאירועים כולל: 
בובות ענק, בובות אלכוהול, בר אקטיבי,בר מתוקים, מגנטים לאירועים, מחזיקי מפתחות, בועת ענק לכניסה זיקוקים לחופה,
זיקוקים לסלואו, מתופפים, קונפטי,  בועות סבון בטעמים, ועוד שלל אטקציות נוספות,
ראשית רצוי לרשום ברשימה מסודרת את המחיר עבור  האטקרציה  ומה מקבלים  עבור השירות,
חשוב מאוד לבדוק את הוותק הנסיון והשירות שכן מדובר על מרכיבים חשובים בקבלת ההחלטה הסופית,
ניתן  להעזר בקרובים והמלצות של חוגגים שמרוצים מהשירות וזה מביא לערך מוסף שכן מדובר בחברה מוכרת וידועה שמציעה 
שירותים מגוונים ושלל אטרקציות לבחירה, ובעת סגירת חבילה ניתן יהיה לראות את ההבדלים במחירים 
וחסכון מאוד משמעותי, טיפ נוסף הוא  מי שלעיתים חוסך מוצא עצמו משלם פעמיים ! חשוב לזכור לא למצוא את הזול ביותר,
אלא את הזול בתמורה לשירות הטוב יחסית, אני מאחל לכם לכל החוגגים  המון מזל טוב,
לכל שאלה  והתייעצות אנחנו זמינים ברוב שעות היום ושמחים לתת עזרה גם אם הדבר אינו קשור לשירותינו,
תמיד טוב לשמוע  המלצות הכוונה נכונה תביא לכם תועלת,
בברכה , לירן שמעון - מנהל ההפקה

תוכן שיווקי

מגנטים לאירועים - נתחיל מההתחלה

פירוט אודות הצילום והערך המוסף במגנטים לארועים:

 
כששומעים את צירוף המילים "מגנטים לאירועים" באופן טבעי נזכרים בתמונות המונצחות מאותו אירוע, הרגע שבו חגגנו לאותם קרובים, הרגע שבו אפשרנו לעצמנו כמה שעות של נחת הנאה ושמחה החלטנו לשכוח לרגע מכל המחויבויות שלנו ולהפוך את הרגשות שלנו לרגע מונצח! את המילה מונצח לא היה אפשר לתאר לפני מספר קצר של שנים על אותו הפרק, הרגעים המונצחים שלנו מאותו האירוע היו נשמרים ב״ארכיון״ של אותם בעלי השמחה, כולם היו מצטלמים וכעבור כמה ימים היינו שואלים את עצמנו! רגע הצטלמתי באירוע! אך אני מגיע לתמונות המגנט? אך בעצם אני שומר גם מזכרת גם לעצמי? את התשובה אליה אתם כבר בטח יודעים בעצמכם! האטרקציה המדוברת "צילום מגנטים" בחגיגה שלכם פשוט נותנת מענה לבעיה שהתעוררה, פיתוח תמונות באירוע שלכם מאפשר פתרון מאוד יצירתי ״לאפליה" שנוצרה במהלך השנים שאורחים פחות מרוצים ולא מקבלים "מזכרת מוחשית״ ניתן להצביע על חתונות, באירועים מסוג זה מגנטים לאירוע חשובים מנשוא, כלומר הפיתרון הוא כאשר התמונות של האירוע מוכנות בלייב בזמן החגיגה! ואלו התמונות מגנטים מולבשות על גבי מגנט איכותי, והינה לנו תמונה מצולמת למזכרת, המאפשרת לנו לצלם אותכם ולזכור את הרגעים הכי מרגשים באירוע, וכדי לבחור את החברה שמספקת את השירות הזה יש מספר פרמטרים עיקריים.

 
אטרקציות לאירועים- סוד הדברים הקטנים

להעמיד או להרים אירוע מוצלח עם מגנטים לאירועים, יודע כל מפיק וכל מי שאי פעם בחייו עמד בפני המטלה הזו, היא משימה לא פשוטה כלל וכלל, במיוחד אם המדובר בבאירוע בעל אופי מסחרי, שיווקי או עסקי שנמדד, בסופו של יום, בשורה התחתונה שלו ובמדדים של עמידה ביעדים. דרך מצוינת להשאיר את האירוע שלכם חי ומעניין היא בעזרת אטרקציות לאירועים, היכולות לנוע ממופעים פירוטכניים של אור, אש וצבע, דרך הופעות מוסיקליות של נגנים, זמרים או להקות, וכלה בדברים קטנים אך משמעותיים כמו צילומים והדפסות של מגנטים לאירועים, הענקת חבילות ותשורות לאורחים ולמבקרים וכיוצא באלו.

לכל אירוע אופי שונה וגם קהלי יעד שונים ולכן קבלת ההחלטה הנכונה לגבי אטרקציות לאירועים ומגנטים לחתונה היא החלטה חשובה ומשמעותית היכולה להשפיע, במישרין, על התנהלות היום כולו ובמיוחד על ההשפעה שאיתה ייצאו הלקוחות בסוף היום, השפעה שתמשיך איתם הלאה בזיכרון לעתיד. ומפיקי אירועים חייבים להתייחס גם לאירוע משפחתי או לאירוע בין חברים כאל אירוע שבו האורחים הם לקוחות לכל דבר, צרכנים שאסור לזלזל בהם ויש להשקיע בהם גם מעבר למובן מאליו שזה המוסיקה, האוכל והשירות האדיב והמנומס ולכך, כאמור, נכנס התחום של אטרקציות לאירועים.

באמצעות האטרקציות הללו האירוע כולו הופך לזכיר יותר, למדובר יותר ולכזה שנעים ונחמד לזכור מעבר לאירועים דומים אחרים, כל עוד מדובר על בחירה באטרקציה המתאימה והנכונה לאירוע ועל שמירה על מידתיות כך שגם לא יהיו יותר מדי אטרקציות באירוע אחד, על מנת לא להעמיס וגם לא יהיו פחות מדי, כדי שהם לא ייבלעו בתוך מהלך הערב. מפיק אירועים מוצלח וטוב יידע לשלב את האטרקציות הנכונות, במינון הנכון ובמועד הנכון ולהרים הפקה שלא תישכח ותפיק את היעדים לשמם נועדה.