דף הבית >> מדור שאלות ותשובות

מדור שאלות ותשובות

להלן תשובות לשאלות נפוצות שנשאלו על ידי הלקוחות שלנו, אם יש לך שאלה שאינה בסעיף זה, אנא צור איתנו קשר כאן.

 

אך מזהים תמונות מגנט טובות?

תמונות מגנט טובות ® נעשות ע"י צלם מקצועי ולא חובבן צילום ומתמקדות באורחים שלכם ובכם, המגנטים המודפסים על איכות גבוהה מופקים וממוגנטים במקום ובזמן האירוע ולא במועד אחר, אלא במקביל לצילום מתבצע פיתוח, ישנם סוגי מצלמות וסוגי מדפסות שמשפיעות על איכות המגנט וכמובן ידע בצילום.
האם מגסרת משמעיתית למגנט מוצלח ? השקעה בעיצוב המסגרת בתמונה בדרך כלל נעשים הרבה קודם לכן כאשר ייתכן שהתמונה עשויה להכיל עיצובים גרפיים נוספים  ו
אלמנטים או טקסטים בהתאם לצרכים והמפרטים של בעלי השמחה, מה שמעניק איכויות גבוהות יותר ועיצוב בקו נקי מה שמבטיח איכות גבוהה בהרבה, יכולת במתן דגש בצבעים עזים ומתמשכים בסגרת יוצרת
תמונה לגמריי אחרת, למעשה זה תלוי עיצוב.

 

האם תמונות מגנטים זהות כל מגנט אחר?

ישם רבדים רבים לייצור תמונת מגנט שיסופר כאן בקצרה, אבל ניתן לשים לב אליהן  בסוגים ובאיכויות אפילו במקרר הביתי שלכם, בעיקר תשומת הלב לאיכות המגנט מואר או חשוך, ניתן להבחין במגנטים בעלי חוסר צבע ובהירות או החשכה מוגזמת, יתרה מכך המגנטים בגדלים דיי דומים (9 תמונות בדף) מגנט מעט קטן יותר לעומת מגנט סטנדרטי (8 תמונות בדף) בגודל 7.5 על 10 שזהו הגודל המקובל, מבעבר לכן ישנם משתנים נוספים, כגון, סוג המצלמה, יידע הצלם בצילום ספציפי של תמונות מגנטים לאירועים, רמת יצירתיות הצלם (לא מחייבת) אבל יכולה לעשות הבדל, סוג מדפסת סוג תוכנה והגדרות מדפסת, כלומר לא יכול להיות תמונת מגנט זהה אחת לשניה, ההבחנה למעשה ויזואלית בלבד.

 

כמה כמות תמונות מגנטים אתם מספקים לאירוע?

אנו מבטיחים לייצר מספיק תמונות טובות ואיכותיות כך שלפחות כל אורח יחזור עם תמונת מגנט אחת לפחות ויותר ותשמר לו כמזרכת הביתה מהאירוע שלכם כאשר המגנט יוצג בגאווה בביתם של האורחים שלכם והתועלת  שהם מקבלים היא לזכור את האירוע שלכם לתמיד. עם זאת, ניתן לסכם מראש את כמות המגנטים הרצויה.

מהו גודל הטוב ביותר למגנטים?

אנו מציעים את המידות הטובות ביותר לגודל תמונה ®  והוא מוצע בשלושה גדלים נפוצים לבחירה:

  • סטנדרטי - 10*7.5 סנטימטר.
  • גדול - 10x10 סנטימטר (גודל פולאוריד).
  • גדול במיוחד - 15x10 סנטימטר.

בנוסף אפשרויות התאמה אישית גודל זמינות על פי המפרט שלך.

 

איך תמונות המגנט מוצעות לאורחים שלי?

המגנטים יופיעו לראווה  כבר במנה הראשונה, תלוי באופי האירוע כמובן, המגנטים מוצגים במקום זמין ומואר לאורחים שלכם, וכל אחד יכול לצפות בלוח כמעט מכל מקום באולם, המטרה היא נגישות וניראות בולטת ככל הניתן, וטבעית ככל האפשר, בדרך כלל נהוג להניח לוח לבן ומואר באיזור רחבת הריקודים בתצוגה כמוקד משיכה לאורים שלכם כדי לקבל את המגנטים שלהם ולחלוק עם האחרים שהצטלמו.

 

אך אבחר להציג את התמונות בזמן מסויים ובמקום מסויים ?

התמונות מגנטים יהיו מוצעות לאורחים שלכם בזמן האירוע בזמן ומקום גם לפי ההעדפה והצרכים שלך, ניתן יהיה לתאם מראש מקום וזמן מוסדר.

 

מהי מסגרת בתמונה, ואיך זה מיושם?

מסגרת היא אלמנט גרפי דקורטיבי שמודפס על גבי כל תמונה. זה יכול לקחת כל צורה ועשוי  להכיל כל אלמנט גרפי או טקסט שברצונך לכתוב למזכרת על המגנטי. אתה יכול לבחור באחת מהמסגרות המוגדרות מראש שלנו, שעוצבו על ידי צוות העיצוב הגרפי שמתאים למסגרת מותאמת פרסונלית ע"י הוספת אלמנטים שלא נמצאים במסגרת,  לנו  עיצוב והדפסה של המסגרות הם חלק מהשירות הרגיל שלנו ומסופקים ללא תשלום נוסף.

 

כמה מסגרות יכולות להיות מוטמעות על המגנטים שלי?

אתכם יכוליפ לבחור מסגרת אחת שתהיה מודפסת על גבי כל התמונות במהלך האירוע שלכם, מסגרת נוספת גורמת לעיכוב הדפסה,
לכן תזמון טוב ומניעת עיכובים מיותרים חשובה להתנהלות פרודקטיבית ולהפקת כמות גדולה באירועים גדולים.

 

האם אתם מציעים מסגרות מוגדרות מראש שאני יכול לבחור? האם אהיה מסוגל להתאים אישית את המסגרות מהמעצב האישי שלי ?

כן אנו מציעים רבות מסגרות מוגדרות מראש שאתה יכול לבחור. צוות העיצוב שלנו יסייע לכם ובשמחה  לעזור לך להתאים אישית את כל המסגרות המוגדרות מראש שלנו בהתאם להעדפות והצרכים שלך. ניתן לעיין בגלרריית המסגרות והדוגמאות שלנו יחד עם הרבה אפשרויות האינסופיות זמינות לעיצוב המסגרת שלך.

ניתן לשלוח לנו לוגויים ומסגרות אישיות שיצרתן בעזרת גרפיקאי בפורמט PNG.

יש לי רעיון למסגרת, תעזור לי לעצב אותו?

כן, נעזור לך בשמחה לעצב ולממש כל רעיון שיש לך למסגרת.

האם אני יכול להשתמש בעיצוב המסגרת שלי?

כן, אבל יש להתייעץ איתנו לגבי המפרט הטכני הדרוש כדי להשיג את ההדפסה הטובה ביותר באיכות הגבוהה ביותר,
ע"י הכנת מסגרת ברזולוציה גבוהה ומסגרת או לוגו שמתאים פרופורציונלית למסגרת שתותאם אחרכך לתמונות באירוע שלכם.

 

 

האם אתה יכול להתאים אישית את לוח התצוגה שלך על פי הנושא של האירוע שלי ועיצוב?

כן, אנחנו יכולים להתאים את המערכת שלנו מוארת, מסוגננת וגבוהה איכות התצוגה להשתלב לפי ערכת הנושא של האירוע, להציג הודעה אישית לאורחים שלכם או אפשרות להציג כל גרפיקה מותאמת אישית שונה ממה שקיים.


 

היכן תהליך ההדפסה יתקיים באירוע שלי?

הדפסת התמונות מתבצעת בסמוך לאיזור קבלת הפנים/רחבת ריקודים/בסמוך לאולם עצמו, על ידי הקצאה של האולם לפינת פותוח התמונו, רצוי לדרוש ממנהל האירועים מקום מותאם אישית הכולל שולחן בגודל מינימלי של כמטר וחצי, נקודת חשמל בקרבת מקום, ואיזור מואר, חשיבות עליונה  היא פיתוח תמונות במקום מקורה שכן מדובר בציוד רגיש לשמש ולתנאי טבע, רצוי חדר המוקצה מטעם האולם.

 

כמה זמן אתה תישאר באירוע?

אנחנו מגיעים לאירוע שלכם חצי שעה לפני שהאורחים מגיעים כדי להתאים את  לוח התצוגה שלנו ותחנת הדפסה בתיאום עם מנהל המקום. אנחנו משאירים גם אחרי שסיימנו את השירות שלנו, את צילומי המגנטים למשפחות או לעמדה המוקצת מטעם המקום.
בדרך כלל אורך הצילום והפיתוח נעשה כ4.5 שעות של הפקת תמונות מגנט.

 

מה מקבלים בדיסק התמונות, האם רוב התמונות יהיו לחוגגי השמחה או  לאורחים ? 

ההתמקדות העיקרית שלנו היא התמקדות פרסונלית בעלת יכולת ליצור התאמה לכל אירוע מסוגו המובנה לפי דרישה מוקדמת, ידוע שאורחים אוהבים להצטלם למגנטים, מה שלעיתים מקשה בבחירת האנשים החשובים לצילום, לכן בתחילת האירוע אנו שמים דגש על האנשים המכובדים והחשובים ביותר לצורך תיעודם ומתמקדים באורחים, במשפחה הקרובה,

כלומר בעלי השמחה יהנו מתמונות אישיות משלהם יחד עם האורחים שלהם, המשפחות שלהם, ורוב רובם של התמונות יקבלו האורחים שלכם בכדי להעניק מתנה אישית לכל אותם בעלי השמחה.

 

האם הצלם מגנטים מצלם במהלך האירוע כולו?

הייתרון העיקרי שלנו הוא התזמון, אנו יודעים לתזמן את רגעי הצילום, ובזמן האוכל לפתח תמונות במקביל, כלומר הצילום מתקיים לסירוגין באירוע, ישנם זמני צילום שמתעדים ומצלמים  את האורחים הנכבדים לצורך לקיחתן לפיתוח, וישנם זמנים לפיתוח תמונות, המטרה העיקרית מבחינתנו היא ניראות מקסימלית באירוע, כמובן יש לזכור שלא מדובר בצילום סטילס אלה מתקיים במקביל פיתוח תמונות לכן ישנם זמנים בהם הצלם נעדר למספר קצר של דקות לצורך העברת התמונות לעורך התמונות לצורך הפקתן לאורחים.

 

האם השירות שלך כולל צילום מסורתי, סטילס, תמונות אווירה ?

הדבר יכול להתקיים אלא אם סוכם מראש קודם לכם והכל תלוי באופי האירוע, והאם הדבר אכן יישים ואפשרי,
רצוי להתייעץ איתנו בכדי שנאפיין את האירוע שלכם ונמליץ לכם על שירותים להוזלה השירות ולהתייעלות העבודה.

לשאלות נוספות... כיתבו לנו כאן מטה ואנו נדאג להוסיף למאגר השאלות