דף הבית >> מאמר פולארויד לאירועים

פואלארויד לאירועים המחשה

זיכרונות הם הפיסות הקטנות שמחברות אותנו לעבר שלנו, למסורת ולמורשת. הזיכרונות שאנו נוצרים והמזכרות שאנו צוברים מאפשרים לנו לחוות רגעים חשובים, מאושרים, מיוחדים וכאלו שתמיד נעים להתרפק עליהם לבד ועם אחרים. גם אירועים שאנו חלק מהם הם חלק בלתי נפרד מאותם זיכרונות וכל אחד מאיתנו מעוניין לנצור את אותם רגעים יפים ומרגשים וכאשר יש תיעוד מצולם בדמותן של תמונות סטילס, קטעי וידיאו או, בתצורה המודרנית יותר, באמצעות מגנטים פולארויד לאירועים, הרי שהיכולת והאפשרות להנציח רגעים חווייתיים מאירועים משפחתיים, תרבותיים וחברתיים ולשמור אותם בצורה איכותית לאורך שנים ארוכות, הופכת להיות יכולת משופרת ומשמעותית יותר.

למרות שנדמה כי מגנטים לאירועים מלווים אותנו מאז ומעולם, הם נחשבים לאטרקציית אירועים די חדשה ומודרנית והיום כבר אפשר לראות את הדור הבא של המגנטים שהם מגנטים פולארויד לאירועים, כלומר, מגנטים שעובדים על טכניקת קוטביות מראה וברק איכותית יותר, הם גם גדולים יותר בגודל ובצורה ומעניקים חוויה של גלויה רומנטית, ממש כמו הגלויות של פעם, אלו שהיינו רוכשים כשהיינו מטיילים במקומות כמו רומא, פריז או אפילו ירושלים.


היום ניתן לעצב את מגנטי הפולארויד לאירועים בצורה אישית ועל פי רצון המצולמים, מבחינת כיתוב, מבחינה ויזואלית וגם מבחינה גודל, כך שכל אורח מקבל הביתה, במהלך האירוע או מיד לאחריו, תיעוד אישי, מרהיב עין ובלתי נשכח לאירוע שמהווה חלק מהפסיפס הגדול הנקרא זיכרונות.
תגיות: פואלרויד לחתונה, מגנטים פולארויד, מגנטים בעיצוב פולארויד, מגנטים לאירועים, פולארויד לאירועים, פולארויד לחתונות,