דף הבית >> מאמר על מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה - זכרונות טובים שנשארים לעד

מגנטים לחתונה הפכו את רחבת הריקודים למקום מזמין יותר, את שולחן המכובדים לתיעוד האורחים כולם יחדיו, את קבלת הפנים לסבר קבלת פנים מרשימה, הופכת את הסלואו למגנט מייד לאחר הריקוד, וכל רגע שנתפס בעניי העדשה מובא אליכם כמגנט ייחודי והכל בLIVE בזמן האירוע, מגנטים לחתונות הביאו פיתרון שלך ממש והפכו לפופולארים יותר ויותר, בעלויות מוזלות יחסית, המטרה בסופו של דבר זה למצוא נותן שירות שיענה לצרכים האישיים בצורה הטובה ביותר.

הדובדבן שבקצפת, רגע לפני התאריך, סגרנו  את כל הקצוות, בחרנו את מיטב נותני השירותים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, למעט מגנטים לחתונה שלנו, הגיע הזמן להוקיר תודה לאורחים שהגיעו וכיבדו אותנו, הענקת מגנטים אישים לכל אורח מהווה חלק חשוב ועיקרי באופן הוקרת התודה של הזוג ולהעניק את זה אישית, לכן ההקדשה האישית על המגנט מסתכמת במילים "תודה שהשתתפתם בשמחתנו" זהו האטרקציה העיקרית והמוחשית ביותר שהאורחים הנכבדים יקבלו ממכם והינה עוד תיעוד של רגע קסום שנשאר בתו תמונה שתופיע מול המקרר שלנו 24 שעות ביממה, אין מגירה שתרצה לקבל את המגנט הזה! המקרר הדלת וכל דבר שממגנט! מגנטים לאירועים - שוויצריה הפקות מומלצים בכל מקום!
 

לסיכום: 

מגנטים לחתונות זה חלק אינטגרלי וחשוב בתהליך האירוע, אורחים תמיד שואלים וסורקים ומחכים לרגע בוא יהיה ניתן לתעד את השמחה שלהם, ולהביע אותה דרך תמונה ולחלק את הצילום עם האורחים, בעיקר רואים את זה בתמונות קבוצתיות מרובות.
דוגמא למגנט מאירועים
דוגמא למגנטים לאירועים
דוגמא למגנט מאירוע